Corelacje dla kobiet

Możesz pełnić ważne dla Ciebie role na Twoich warunkach, w oparciu o Twoje potrzeby. Możesz być w satysfakcjonujących dla Ciebie relacjach; z samą sobą i z innymi. Ja w to wierzę i chcę Cię w tym wspierać jako Twój coach, jeżeli Ty też tego chcesz.

Kim jesteś?

Ciekawa jestem tego kim jesteś, jakie pełnisz role. Na pewno jesteś córką:) Ale może też siostrą, przyjaciółką? Może byłaś lub jesteś żoną? Może matką, babką lub kobietą bezdzietną? Może partnerką? Kochanką? Może menedżerką, właścicielką firmy, pracodawczynią, a może podwładną, a może artystką?

A Ty? Jesteś ciekawa siebie? Jakie role chciałabyś świadomie pełnić? Na ile role, w których jesteś to Twój świadomy wybór? A może  konieczność, przymus, nieświadomy wzorzec? Czy realizujesz poprzez nie ważne dla Ciebie wartości, potrzeby?

Każda z nas ma swoją wyjątkową moc osobista, unikalną jak linie papilarne, zbudowaną na osobistych doświadczeniach, predyspozycjach psychicznych i fizycznych, inteligencji emocjonalnej, sile duchowej.
Czy wiesz czym jest Twoja moc osobista? Jak jej doświadczasz? Jak z niej korzystasz?

Jesteśmy w różnych relacjach. Ta najważniejsza jest z samą sobą. Często jest to relacji z wewnętrznym krytykiem,  który stawia Ci wysokie wymagania, ma pretensję, bywa nawet bezwzględny.  Znasz go? Jaką płacisz cenę tej relacji? Ja znam. Dlatego wierzę i wspieram relację z Wewnętrzną Przyjaciółką. Z tego miejsca można budować też dobre relacje z innymi.

Czy mówisz do siebie:  kocham Cię i szanuję Twoje potrzeby. Wierzę w Ciebie i wspieram, jesteś ważna? Doceniasz i świętujesz swoje sukcesy? Stajesz za sobą w sytuacji porażki?

Jak mogę Cię wspierać?

Kochając i szanując siebie, korzystając ze swojej mocy osobistej możesz pełnić ważne dla Ciebie role na Twoich warunkach, w oparciu o Twoje potrzeby. Możesz być w satysfakcjonujących dla Ciebie relacjach; z samą sobą i z innymi. Ja w to wierzę i chcę Cię w tym wspierać jako Twój coach, jeżeli Ty też tego chcesz:)

Coaching poszerza świadomość i pomaga znaleźć odpowiedzi, które są bezcennymi wskazówkami w odkrywaniu swoich autentycznych potrzeb, wartości, wyznaczania priorytetów, określania celów z miejsca Przyjaciółki w sobie i ich realizację oparciu o naszą moc osobistą.

  • Jeżeli któreś z wcześniejszych pytań zatrzymało Cię, poruszyło, zaintrygowałonapisz lub zadzwoń do mnie. Jeżeli  podczas rozmowy telefonicznej, wspólnie uznamy, że ma to sens, spotkamy się na  indywidualnej konsultacji coachingowej. Po której zadecydujesz czy chcesz uczestniczyć w pełnym procesie coachingowym ze mną.
  • Jeżeli potrzebujesz lepiej poznać siebie i nawiązać relację ze sobą i marzysz o weekendzie w małym, drewnianym domku za miastem, w dobrym towarzystwie to zapraszam Cię na Weekend z coachem w Domu pod Aniołami
  • Jeżeli jesteś liderką projektu, menedżerką zespołu i doświadczasz problemów z realizacją projektu czy efektywnością osiągania celów w zespole, polecam Corelacje dla Biznesu.
  • Jeżeli Twój partner, mąż, przyjaciel, znajomy ma problem – poleć mu Corelacje dla Mężczyzn.

Rekomendacje od moich Klientek:

Dostałam od Agaty dużo więcej niż się spodziewałam, kiedy zgłaszałam się na coaching. Agata pomogła mi dostrzec w sobie siłę, o której zapomniałam: marzenia i oręże do ich osiągnięcia. Dzięki inspirującym sesjom i wsparciu udało mi się uniknąć pułapek starych ról, w które łatwo się wchodzi, i zrealizować jeden z bardzo ważnych dla mnie celów”
Dorota

Agata prowokuje do myślenia, do innego spojrzenia na wiele spraw i uczciwego zmierzenia się ze swoim ja, swoimi oczekiwaniami, celami i wartościami. Wspaniała atmosfera pozwala na otwartość, a ogromna wiara Agaty w możliwości uskrzydla i pomaga dotrzeć do potencjału jaki w sobie mamy. Niby na sesjach nie dzieje się nic wielkiego, ale efekty potem okazują się piorunujące. Sporo ciekawych narzędzi, które przez świetną zabawę pomogły mi zrozumieć i uporządkować mój świat wewnętrzny
Joanna

właścicielka firmy

Dzięki Agacie dotarłam do swojego JA i do najgłębszych pragnień. Dzięki pytaniom i zadaniom wyznaczonym przez coacha w końcu mogłam sobie odpowiedzieć na pytanie: KIM JESTEM? I CZEGO NAJBARDZIEJ CHCĘ! Dzięki spotkaniom z Agatą umiem już dziś wsłuchiwać się w samą siebie, prowadzić wewnętrzne dialogi z postaciami, które we mnie są. Precyzyjnie potrafię określić czego chcę i znam środki, jak dotrzeć do celu! Myślę, że każdy prędzej czy później spełni swoje marzenia i osiągnie swoje cele. Tylko po co czekać, skoro dzięki coachingowi i dobremu trenerowi można zrobić to szybciej..”
Dominika

właścicielka firmy

Agata okazała się być obrończynią moich wartości. Gdyby nie jej dociekliwość, ciekawość, spostrzegawczość, odwaga, stanowczość i umiejętność wyłapywania „pędzących myśli„ , pewnie teraz spędzałabym dzień i noc pracując, albo byłabym na zwolnieniu lekarskim. W czasie czterech miesięcy zmieniłam miejsce zamieszkania oraz pracę, poprawiłam relacje z bliskimi bez których nie wyobrażam sobie życia, potrafię też zadbać o swoje potrzeby i otwarcie o nich rozmawiać”
Agnieszka Cioś

trenerka, dietetyczka

Więcej rekomendacji znajdziesz tutaj