Weekend z coachem

Kiedy ostatni raz miałaś czas tylko dla siebie?
Jak dbasz o ważne dla siebie relacje?

Jeżeli chcesz

naprawdę spotkać się ze sobą lub bliską Ci osobą

wysłuchać siebie z uwagą i empatią

zrozumieć swoje potrzeby i wartości

Jeżeli marzysz

 o weekendzie w małym, drewnianym domku za miastem,
kontakcie z naturą

Zapraszam Cię

wyjątkową formę coachingu indywidualnego,  pozwalającego na chwilę zatrzymania, autentyczne spotkanie ze sobą i odpowiedź na pytania: Kim jestem? Co jest dla mnie ważne? Jakie mam relacje? Co moje relacje mówią o mnie?

Po co się spotkamy?

Żeby porozmawiać, zostać wysłuchanym, usłyszeć siebie.
Coaching to rozmowa oparta na wzajemnym zaufaniu, otwartości i partnerstwie, której celem jest inspirowanie i wspieranie Ciebie w świadomym poznawaniu swoich potrzeb, wartości i życiu na swoich warunkach.

Podczas naszego spotkania doświadczysz:

  • bycia w autentycznej relacji ze sobą i z drugą osobą,
  • odkrywania bogactwa swojej różnorodności,
  • rozwiązywania konfliktów wewnętrznych i w relacji,
  • odkrycia tego co jest dla Ciebie naprawdę ważne

Serdecznie zapraszam!

Agata Gebhardt
life coach, właścicielka Domu Pod Aniołami

Jako coach od wielu lat wspieram kobiety i mężczyzn w procesie odkrywania ich osobistej mocy, budowaniu satysfakcjonujących relacji, określania i realizacji celów.

Jako właścicielka „Domu Pod Aniołami” zapraszam do wyjątkowego miejsca, którego atmosfera pomaga zatrzymać się, odpocząć i usłyszeć siebie.

 

Gdzie się spotkamy?

Zapraszam Was do szczególnego miejsca, gdzie … Anioły mówią dobranoc, a ludzie i koty spadają na cztery łapy:) Do miejsca wyjątkowego dla mnie i mojej ścieżki serca. Spotkamy się w „Domu Pod Aniołami”, który ma już 60letnią historię wpisaną w jego wnętrze i energię. W otoczeniu pięknego ogrodu z energią dębu, brzóz i jesionu, w pobliżu lasu.
Na co dzień mieszka w nim ponad sto Aniołów, a moi Goście są przez nich zawsze mile widziani i obdarowywani.

Jakie masz opcje?

Opcja 1:1 czyli Ty z coachem.

Dla relacji i rozwoju: 3 sesje coachingowe (90 min), wspólne ćwiczenia, zestaw ćwiczeń do autorefleksji i autodiagnozy
Dla ciała i duszy: nocleg w „Domu Pod Aniołem” w pokoju z łazienką, 3 posiłki: śniadanie, lunch, kolacja, spacery po lesie, odpoczynek w meksykańskim hamaku w ogrodzie, kolekcja 400 filmów na DVD, książki.
Miejsce:  woj. świętokrzyskie, gmina: Ruda Maleniecka
Termin: maj- październik
Czas trwania: przyjazd piątek g.10.00, wyjazd: niedziela g.16.00, jest też możliwość w wybranych dniach w  tygodniu
Inwestycja: 1850 zł (możliwość płatności w 2 ratach)

Opcja 2:1 czyli Ty z bliską Ci osobą (koleżanka, przyjaciółka, partner, partnerka) i coachem.

Dla relacji i rozwoju: 2 indywidualne sesje coachingowe (90 min),  wspólne sesje, ćwiczenia, zestaw ćwiczeń do autorefleksji i autodiagnozy.
Dla ciała i duszy: nocleg w „Domu Pod Aniołem” w pokoju 2 os z łazienką, 3 posiłki: śniadanie, lunch, kolacja, spacery po lesie, odpoczynek w meksykańskim hamaku w ogrodzie, kolekcja 400 filmów na DVD, książki.
Miejsce:  woj. świętokrzyskie, gmina: Ruda Maleniecka
Termin: maj- październik
Czas trwania: przyjazd: piątek g.10.00 wyjazd: niedziela g.16.00, jest też możliwość wybranych dni w tygodniu
Inwestycja: 1 150 /osoba

Jeżeli  czujesz, że właśnie tego potrzebujesz lub potrzebujecie, to zapraszam Cię na  45 minutową, telefoniczną konsultację coachingową – wysłucham Cię z uważnością i odpowiem na każde pytanie związane z oferowanym  spotkaniem rozwojowym

 Agata Gebhardt, tel.: 609 210 461, agata@corelacje.pl

Do zobaczenia!:)

Jeśli wydaje się Wam, że jadąc na weekend z coachem jedziecie do Agaty – jesteście w błędzie. Przyjmie Was Anioł. W domu, który CAŁY jest jak żywcem wyjęty z innej epoki, ba, z innego świata. W okolicznościach przyrody, o których marzycie w zatłoczonych miastach. Przy kaflowej kuchni palonej drewnem i subtelnej muzyce. W otoczeniu mebli, bibelotów, obrazków i rzeźb, które niczym nie przypominają wystroju sal, na których do tej pory odbywaliście warsztaty i szkolenia. To właśnie w takim miejscu, w atmosferze akceptacji połączonej z profesjonalizmem można szukać odpowiedzi na ważne pytania.``
Maja

``Weekend z coachem Agatą Gebhardt jest jedną z najlepszych inwestycji, na jaką sobie pozwoliłam. Agata ma niezwykłą wiedzę i jest niesamowicie odpowiedzialna. Umie posługiwać się różnymi technikami, które pozwalają uczciwie samej spojrzeć na siebie, na swoje pragnienia, swój sens. Agata jest przewodnikiem, który daje narzędzia i uczy się nimi posługiwać, prowadzi spotkanie moje ze mną, co okazało się ku mojemu zaskoczeniu bardzo fajnym doświadczeniem. Jeśli rolą coacha jest takie bezpieczne prowadzenie i asystowanie, podparte głęboką wiedzą, doświadczeniem i odpowiedzialnością, to Agata spełniła tę rolę w sposób niezwykły, wartościowy - w pełnym tego słowa znaczeniu. W związku z tym z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Agatę jako coacha, a weekend z coachem w Domu pod aniołami polecam z całym sercem – to po prostu piękne i dobre miejsce!``
Magdalena Bożyk

``Jechałam na weekend z Agatą na pewniaka. Wiedziałam mniej więcej czego się spodziewać, ale to co otrzymałam przerosło moje najśmielsze oczekiwania. To co zrobiła Agata to nie był weekend z coachem, to było spotkanie z kobietą – nauczycielem, która potrafi zachować różnorodność i równowagę w pracy z drugim człowiekiem. Cenię sobie to ogromnie.
Oprócz wspaniałych umiejętności Agaty, ogromnym atutem tego spotkania było miejsce. Moim zdaniem nic tak nie zbliża do siebie, jak kontakt z naturą, a tej u Agaty jest naprawdę dużo.
Bardzo polecam każdej osobie, która chce usłyszeć różne części siebie i się z nimi zaprzyjaźnić.``
Anita Michalska

Jestem po drugim weekendzie z coachem w Domu pod Aniołami. Bez oczekiwań, gdyż nauczona przeszłością wiedziałam, że Anioły i tak będą miały własny plan na tę podróż. Jak zwykle się nie zawiodłam. Przy ukierunkowaniu czujnej i uważnej Agaty, odbyła się tam magia odkrywania Mojego Własnego JA. Dziękuje wszystkim energią które mi w tym pomogły. Polecam wszystkim którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.